MOTO-GYMKHANA
TRENIŅI

Freeriders.lv un RC Freeriders aicina visus interesentus piedalīties Moto Džimhanas treniņos.

Freeriders.lv kopiena ņem aktīvu dalību šī motosporta popularizēšanā, regulāri organizējot bezmaksas treniņus, pieejamus visiem kas to vēlas.

Mēs aicinām piedalīties visus baikerus, bez klases un dzinēja tilpuma ierobežojumiem, kā arī ar jebkādu meistarības līmeni. Šeit katrs atradīs kaut ko sev — gan iesācējs, gan tas kam jau daudzi tūkstoši kilometru aiz muguras. No mūsu puses, mēs apsolām pozitīvus iespaidus, labvēlīgu atmosfēru un palīdzību iesācējiem šīs disciplīnas apgūšanā.

Parasti treniņi notiek pirmdienās, trešdienās un piektdienās (atkarībā no laikapstākļiem, kā arī citiem nosacījumiem, tie var tikt pārcelti vai atcelti, tāpēc sekojiet līdz informācijai mūsu Facebook lapā Šeit, vai tieši Facebook Šeit. Paziņojumi par plānotajiem treniņiem tiek publicēti arī Freeriders.lv kopienas forumā Šeit).

Laukuma konfigurācija tiek veidota tā, lai būtu piemērota kā pieredzējušiem džimhanistiem, tā arī tiem kas laukumu apmeklē pirmo reizi. Pavisam iesācējiem ir pieejamas pieredzējušu dalībnieku konsultācijas. Tajās tiek izskaidrots treniņu princips, parādīta pareiza sēdpozīcija, norādīts uz kļūdām un ieteikti vingrinājumi kas palīdz izkopt iemaņas.

Katrā treniņā laukumā tiek veidotas jaunas figūras, tādejādi saglabājot interesi par treniņiem un palīdzot attīstīt dažādas iemaņas.